Aralık Ayı Kadıköy Tango Kursu

Tangoya başlamanın tam zamanı!
Eşsiz bir kültüre ait bir dansı öğrenmek , dünyanın her yerinde yepyeni arkadaşlıklar kurmak, insan olmanın en şık ve keyifli hallerinden birini yaşamak için seni de tangoya bekliyoruz.
Ve bu eşsiz Arjantin tango yolculuğuna Arjantin’de yaşamış hocalardan eğitim alarak başlayacaksın. Bu fırsatı kaçırma!
Not: Bir partner ile katılmak zorunda değilsin!

Derslerimiz 5 Aralık salı günü saat 21.00’de başlıyor ve daha önce hiç dans etmemiş kişilere yönelik olacak ve sıfırdan başlayacağız. Her hafta aynı gün ve saatte devam edecek. Eğitmenlerimiz @dilaraoz_tango ve @sr_apu. Dansı tangonun kendi ülkesinde yani Arjantin’de yaşayarak öğrenmiş bir çift. 15 yıllık eğitmenlik tecrübeleri var ve dersleri de çok keyifli. Derslerde partner zorunluluğu yok. Yani tek katılabilirsin.
Derse gelirken herhangi bir kıyafet zorunluluğu yok. Rahat bir ayakkabı giyip gelmeni tavsiye ederiz. Kayıt için Salı gününe kadar bize mutlaka haber vermen gerekiyor. Herhangi bir sorun olursa bize her zaman iletişim sayfamızdan, sosyal kanallardan veya telefonla ulaşabilirsin.

Ayrıca derslerin dışında her hafta cumartesi günleri saat 15.00-19.00 arasında 4 saat süren pratiklerimiz oluyor, bu pratiklerde derste öğrendiklerini tekrar etme ve diğer sınıflardan öğrencilerle birlikte çalışma şansın oluyor. Bu pratiklere giriş ücretli normalde ancak yeni başlayanlar için ilk 4 hafta ücretsiz.
Pratiklerden ve derslerden bazı fotoğraflar ve videoları Instagram profilimizden de görebilirsin.

◦ Detaylı bilgi almak ve kayıt olmak için hemen iletişime geç!