Kadıköy Tango Kursu Kadıköy Tango Dersi

11 Ekim’de Yeniden Başlıyoruz 🙂 Beklenen gün geldi.

Merhaba arkadaşlar

Pandemi itibariyle başlayan ve sonra bebeğimizin dünyaya gelmesiyle devam eden uzun bir süreçte stüdyomuzda grup derslerimize ara vermiştik. Şimdi artık özlem sona eriyor ve grup derslerimize büyük bir enerjiyle başlıyoruz. Bugüne kadar bizi sürekli arayıp soran ve yeni sınıflarımızı heyecanla bekleyen tüm öğrencilerimize büyük bir mutlulukla bu müjdeyi veriyoruz.

Özellikle ilk defa tangoya başlayacak olan öğrenci adaylarımıza belirtmek istiyoruz:

Tango Kursu Kadıköy’ün en güzel noktasında, ulaşımı en rahat yerde sizi bekliyor olacak. Tango kursu ile öğrendiğiniz bilgileri daha sonra tango pratiklerinde ve tango gecelerinde rahatlıkla kullanabileceksiniz.

Derslere gelirken rahat kıyafetler giymeniz yeterlidir. İlerleyen zamanlarda ayakkabı ve kıyafet konusunda siz de bilgi sahibi olacaksınız. Derslere kayıt esnasında partner zorunluluğu yoktur. Tek başınıza kaydolabilir ya da eşinizle gelebilirsiniz. Grup halinde kayıtlar da alınabilmektedir.

Tango kursu Kadıköy size harika arkadaşlıklar, yepyeni bir aile yepyeni bir ortam sunacak.

11 Ekim Salı günü başlangıç, orta ve ileri seviye sınıflarımızla ilk derslerimize giriş yapmış olacağız.

Kadıköy’de çok sevilen stüdyomuzda başlangıç, orta seviye ve ileri seviye tango sınıflarımız açılıyor. Kadıköy tango kursu Kayıtları başlamıştır. Sınıflarda yerinizi ayırmak için bize mutlaka yazın. Her sınıfta kontenjan sınırımız vardır.

Eğitmenler hakkında bilgi sahibi olmak için buraya tıklayabilir, ders işlenecek salonu görmek için de buraya tıklayabilirsiniz. Aklınıza gelen her türlü soruyu bizlere doğrudan yazabilir ya da arayarak sorabilirsiniz.

Bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz.

En yakın zamanda görüşmek üzere.