Kadıköy’de Yeni Tango Kursu

Kadıköy’de Mart ayında yepyeni bir tango kursu başlıyor. Başlangıç seviye tango kursumuza siz de katılarak dansın en tutkulu ve en yakın halini öğrenerek kendinize inanılmaz birşey katabilirsiniz. İş stresinden kurtulup kendinizi müziğin ve dansın akışına bırakacak, yepyeni dostluklar kuracak, kendinize harika insanlardan oluşan bir çevre oluşturacaksınız. Sosyalleşmek, paylaşmak ve dans etmek için en güzel yollardan birisi tango öğrenmek ve sonra da tango gecelerinde dans etmek. Hayata yepyeni bir heyecan katmak için hemen bizimle iletişime geçin.

Kadıköy’ün merkezinde Rıhtımda genç ve enerjik kadrosuyla Tangoperest size dans adına aradığınız şeyi mutlaka sunacaktır. Uygun fiyatlarımız, eşsiz ve harika stüdyomuza da hayran kalacaksınız.

Derslerin haricinde her haftasonu düzenlediğimiz tango pratikleri ve her ay yaptığımız tango geceleri de tango deneyimini yaşamak ve geliştirmek için size yeni fırsatlar sunacak.

Kayıt için site üzerinden, sosyal medya hesaplarımızdan veya telefonla bize ulaşın. ilk ders ücretsiz tanıtım dersimiz..unutmayın.

0 535 848 4451