Yeni Tango Sınıfımız Başladı

Tangoperest’in ilk öğrencileri ders başı yaptılar. İlk öğrencilerimiz aynı zamanda tangoya da ilk defa adım atan öğrenciler oldular. Böylece yeni tango sınıfımız başladı. Hem de sezona erken giriş yapmış olduk. 

Bu sınıfla açılışını yaptığımız okulumuz genç ve yeni enerjisiyle güzel bir motivasyon toplamış oldu. Güzel insanlar, tangoyu hayatlarına almak için bir fırsat verdiler ve dersten çok memnun ayrıldılar. Derslerimiz geniş salonda rahat rahat dans edilebilen klimalı bir ortamda 20 kişiyi rahatlıkla ağırladığımız sınıfımızda devam ediyor, devam edecek.

Okulumuzda her ay başında yeni bir başlangıç seviye sınıfımız açılıyor. Bundan böyle ders duyurularını hem sosyal medyadan hem de web sitemizden takip edebilirsiniz. Öğrencilerimize ders sonunda bir özet anlatıyoruz ve bu özeti de anlaşılır şekilde bir demo şeklinde dans ederek onlara gösteriyoruz. Hatta video çekmelerine izin veriyoruz, gerekirse biz videoya alıp onlara gönderiyoruz. Böylece öğrendiklerini hatırlamak istediklerinde bu videolardan faydalanıyorlar.

Sonra her cumartesi yine okulumuzda bir araya geliyoruz ve öğrendiklerimizi pekiştirmek için birlikte sohbet muhabbet eşliğinde dans ediyor, çalışıyor ve pratik yapıyoruz.