19 Ağustos Tango Kursu


Yeni yılın Kadıköy tango sezonu başlıyor. Ağustos ayı başlangıç seviye sınıfımız 19unda açılıyor ve yepyeni genç bir sınıfımız daha tango dünyasına adım atıyor. Kadıköy’ün merkezinde rıhtıma 1 dakika mesafede tüm ulaşım araçlarının uğrak noktasında geniş, ferah ve yepyeni salonumuzla tüm tangocu adaylarını bu yeni sınıfa katılmaya davet ediyoruz.

Aşkın ve tutkunun dansı tangoyu öğrenerek hayatınıza yepyeni bir heyecan katacaksınız. İş veya okul stresinden kaçmak, ruhunuza bir nefes aldırmak, yeni arkadaşlıklar edinmek ve sosyal bir ortamda keyifli vakit geçirmek için siz de bir an önce bu dansa başlayın.

Haftada 1 gün ders, cumartesi günleri de 4 saat pratik, ayrıca özel pratiklerle hızlıca tangoyu öğreneceksiniz. Sertifikali eğitmenlerimiz tarafından düzenli derslerle gelişiminizi hızlandıracaksınız.

Kadiköy tango sınıfımıza kayıt olmak ve sınıftaki yerinizi ayırtmak için hemen bizimle iletişime geçin. Sorularınız varsa bize websitesi üzerindeki canlı sohbetten, whatsapp hattımızdan, telefonla veya eposta ile ulaşabilirsiniz.