Eylül Ayı Kadıköy Tango Kursu

Kadıköy Tango kursumuz Eylül ayında da sizleri bekliyor. 24 Eylül’de başlayacak olan kurslarımızda 1 ay boyunca 4 ders işleyeceğiz. Dersler 1 saat 15 dakika sürüyor. Tadında bırakıyoruz. Haftasonları genel pratik hafta içi de özel pratiklerimizle kendimizi geliştiriyoruz.

Tango ile hayatınıza yepyeni bir renk katacaksınız. İş stresinden tamamen kurtulup bedeninize hareket alanı sağlayacaksınız ve zihnen de rahatlayacaksınız. Derslerin dışında yaptığımız etkinlikler, ders sonrası birlikte içtiğimiz çaylarla sosyalleşiyoruz. Arkadaşlık kuruyoruz. Sonra bol bol dans ediyoruz.

Okulumuz Kadıköy’ün merkezinde, ulaşımı çok kolay üstelik harika bir ortamı var. Yeni, temiz, geniş ve güvenli. Gelip gördüğünüzde mutlaka hayran kalacağınıza inanıyoruz.

Okulumuzu ders günlerinde, pratik zamanlarında yani hafta içi akşamları ve cumartesi günleri ziyaret edebilirsiniz. Gelmeden önce bize haber vermenizde yarar var tabii ki. Gelip çayımızı için, bizimle tanışın, okulu görün ve detaylı bilgi edinin.

Kaydınızı yapmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Aşağıdaki canlı sohbet penceresinden, whatsapp hattımızdan(05302422623), telefonla ya da maille([email protected]) bize ulaşabilirsiniz. Hatta sosyal medya hesaplarımıza da yazabilirsiniz.

Unutmayın ilk ay kurs ücretlerimizde kampanya var. Sadece 11o TL.

Diğer indirim ve kampanyaları da mutlaka bize sorun.

 

Tango Kursu Kadıköy
Dilara – Abdullah Çitil