Kadıköy Tango Kursu

Kadıköy tango kursu aradığınız mekanda aradığınız eğlenceli ortamda genç ve dinamik kadrosuyla tam Kadıköy’ün merkezinde Tangoperest’te.

Her ay başında açılan yeni ve başlangıç seviye tango sınıflarıyla İstanbul tango camiasına yeni dansçılar kazandırıyoruz.

6 Mart Çarşamba günü açılacak olan yeni sınıfımıza hemen kayıt olabilirsiniz. İlk ders ücretsiz. İlk ay 110 TL. Partnerli veya partnersiz katılım sağlayabilirsiniz. Kıyafet zorunluluğu yok. Derslerimiz 1 saat 15 dk sürüyor. Her hafta cumartesi günü de 4 saat pratik imkanı sunuyoruz. Ayrıca okulumuz ayda bir büyük bir tango gecesi düzenliyor. Gösteriler ve yurtdışından misafirler, profesyonel dansçılar katılıyor.

Dersler haricinde ögrencilerimizle birlikte kahvaltı  ve yemek etkinlikleri, partiler, doğum günleri, konser gibi etkinlikler yapıyoruz, katılıyoruz, eğleniyoruz. Aramıza katılmak için acele edin ve birlikte eğlenceli bir yolculuğa çıkalım. Aynı zamanda tangoyu sertifikalı eğitmenlerden öğrenin. Eğitmenlerimiz bizzat Arjantin’de yaşamış orada eğitim almış, yarışmalarda derecesi olan eğitmenlerdir.

tango kursu kadıköy

tango kursu kadıköy

tango kursu kadıköy

tango kursu kadıköy

tango kursu kadıköy

tango kursu kadıköy

tango kursu kadıköy