12 Haziran Tango Kursu

tango kursu kadıköy

Değerli dostlar, bu sayfaya geldiyseniz tango kursuna merak sarmışsınız demektir. Veee evet doğru zamanda doğru yere geldiniz.

Tango kursu Kadıköy’ün merkezinde harika bir mekanda ve çok güzel insanlarla dolu bir ortamda sizi bekliyor. 7 Mayıs’ta hiç daha önce dans etmemiş kişilerden oluşan bir sınıfımız başlıyor. İlk ders ücretsiz. Devam etmek isterseniz de ilk ay ücretimiz sadece 110 TL. Haftada bir gün 1 saat 15 dakika süren dersler ve cumartesi günleri de ekstra pratiklerle kendinize yepyeni ve eğlenceli bir hobi kazandırmak isterseniz hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz

İletişim için telefonla(0530 242 2623) bize ulaşabilir ya da sağ aşağıda gördüğünüz canlı sohbet penceresinden yazabilirsiniz.

Okulumuzla ilgili merak ettiğiniz diğer detayları web sitemizden bulabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya hesaplarımızda da bol bol içerik var.

Unutmayın tango çok keyifli bir yolculuk olacak, iş stresinden sizi tamamen uzaklaştırıp bedeninizi biraz harekete geçireceksiniz ve bol bol arkadaş edineceksiniz. Hala sorularınız varsa sizi ilk fırsatta okulumuza ziyarete bekliyoruz. Gelin bir çayımızı için, bizi tanıyın. Merak ettiklerinizi sorun. Genç, enerjik ve güleryüzlü ekibimizle her zaman yardımcı olmaya hazırız.

Kadıköy Tango Kursu sizi bekliyor, görüşmek üzere :=)