8 Nisan Tango Kursu Kadıköy

Değerli dans severler, dans etmek isteyenler, dansa gönül vermek için bir kapı arayanlar.. 8 Nisan 2019 Pazartesi günü Kadıköy’ün merkezinde harika, şık, yepyeni stüdyomuzda Tango kursumuz başlıyor. Derslerimiz saat 19:45 ile 21:00 arasında olacak ve haftada bir ders yapacağız. Eşli katılım veya eşsiz katılım mümkün. Yani partnerli gelmek zorunda değilsiniz. Derslerde biz mutlaka partner durumunu ayarlıyoruz.

Ayrıca Cumartesi günleri saat 15:00 ile 19:00 arasında pratiklerimizde derste işlediğimiz konuları çalışıyoruz, egzersiz yapıyoruz. Diğer sınıflardan arkadaşlarla dans ediyoruz, tanışıyoruz, muhabbet ediyoruz. İkramlarımız eşliğinde çay kahve içiyoruz.

Derslerimiz ve pratiklerimiz haricinde okul olarak ayda bir kere tango gecesi(Milonga) düzenliyoruz ve bu milongada gösteriler, çekilişler, bol danslar ve bol eğlence oluyor.

Ders sonralarında ve diğer günlerde de boş durmuyoruz, birlikte birçok etkinlik düzenliyoruz. Hayatınıza sadece tango değil kocaman heyecanlı bir dünya katmış olacaksınız.

Bir an önce aramıza katılmak için bize aşağıdaki Sohbet ekranından yazabilir veya arayabilirsiniz.

Tel/Whatsapp: 0535 848 4451