Yeni Tango Kursu Başlıyor

Tangoperest’te eylül ayında yepyeni bir tango kursu başlıyor. Tango kursumuz ilk defa tangoya başlayacak olanlar için yani başlangıç seviye olacak. Diğer seviyeler için hali hazırda sınıflarımız var. Onlara da kayıt almaya devam ediyoruz.

 

Yeni başlayacak olan tango sınıfımızda yine geniş ve henüz iki aylık olan salonumuzda dersleri işleyeceğiz. Dersler tamamen doğaçlama olarak anlatılmakta ve herhangi bir ezber metodu kullanılmamaktadır. İlk dersten itibaren öğrencilerimiz herhangi bir tango gecesinde dans edebilir hale gelmektedir. Bununla birlikte öğrencilerimiz cumartesi günleri okulumuzun düzenlediği pratiklerde kendilerini geliştirmek için pratik yapabilir ve gelişimlerine katkıda bulunabilirler. Bu pratikler okulumuz öğrencilerine indirimli uygulanmaktadır ve hocalarımız düzenli olarak kontrol ederek gelişime açık gördüğü noktaları öğrencileri ile paylaşmaktadır.

Partner Durumu

Derslerimize kaydolmak için partnere gerek yok. Elbette dileyenler partneri ile katılabilir ve dilediği sürece sadece kendi partneriyle dans edebilir. Partnersiz katılımlarda öğrencileri biz eşleştiriyoruz ve dersler boyunca mümkün olduğunca da partner değişikliği yapıyoruz.

Yer ve Saat

Yeni başlayacak olan bu tango sınıfımız 3 Eylül Pazartesi günü, saat 19:45’te Kadıköy Rıhtımdaki stüdyomuzda olacak.

Kayıt

Kayıt için bir an önce bizimle iletişime geçin.